Schill Dental Clinic Žilina

Aupark Žilina

Otváracie hodiny

Pondelok 7:00 - 19:00
Utorok 7:00 - 19:00
Streda 7:00 - 19:00
Štvrtok 7:00 - 19:00
Piatok 7:00 - 19:00


Aupark - administratívna budova, 2. poschodie
Veľká Okružná 59/A
010 01 Žilina

Cenník

+421 (0) 412 400 000

+421 (0) 412 400 003

zilina@schill.sk

OBJEDNAJTE SA

 

 

Komfortne z diaľnice, mestského obchvatu aj z centra

Žilinská pobočka Schill Dental Clinic sa nachádza priamo v srdci Žiliny, v obchodnom centre Aupark. Pohodlne zaparkujete v garáži Auparku. Zastávka MHD je priamo pred administratívnou časťou Auparku. Vstup do našej kliniky je hneď vedľa lekárne. 

skrátený cenník služieb

Vstupné vyšetrenie je prvým kontaktom medzi stomatológom a novým klientom. Počas tejto prvej návštevy sa zameriame na celkový stav vašej ústnej dutiny. Už počas prvej návštevy pochopíte, že o vás bude kvalitne postarané.

Naše konzultácie sú určené klientom, ktorým si želajú detailné vysvetlenie zákrokov. Počas rozhovoru so špecialistom sa dozviete všetko, čo vás zaujíma, vysvetlíme vám plán liečby a trvanie jednotlivých zákrokov.

Fotokompozit je funkčný a šetrný výplňový materiál, ktorý spĺňa najvyššie estetické nároky na biele plomby.

Fazety sú tenké keramické plôšky, ktoré sa lepia na vonkajší povrch zuba. Aj po ošetrení zostanú zuby vitálne a plne funkčné. Ich úlohou je zakryť praskliny, ryhy či odštiepený kúsok zuba. 

Zubná korunka navracia pôvodný tvar zubu, ktorý je z väčšej časti mechanicky poškodený, alebo oslabený. V Schill Dental Clinic sme ako prví na Slovensku prišli s technológiou Cerec®, vďaka ktorej vám vyrobíme korunku na počkanie.

Chýbajúci zub nemusí byť problém. Zubný implantát je dlhodobé a vysokokvalitné riešenie. Ide o skrutku vloženú do kosti, ktorá poskytuje stabilnú základňu pre korunku zuba. V Schill Dental Clinic využívame vysokokvalitné nemecké a švajčiarske implantáty.

Napriek tomu, že krivé zuby sú najmä estetickou vadou, ignorovanie tohto problému môže viesť k iným problémom. V Schill Dental Clinic pracujeme nielen s  fixnými, ale  aj snímateľnými a neviditeľnými zubnými strojčekmi vhodnými pre všetky vekové kategórie - deti, mladých i dospelých. 

V Schill Dental Clinic využívame inovatívnu a neinvazívnu metódu bielenia Pure Whitening, ktorá ponúka možnosť kombinovaného i ambulantného bielenia. Takéto bielenie vám pri správnej starostlivosti vydrží aj niekoľko rokov. 

Európska úroveň stomatológie priamo v Žiline

Nemusíte cestovať do sveta, aby ste urobili pre svoj úsmev to najlepšie. V našich ordináciách nájdete špičkové prístroje, ktoré spolu s inovatívnymi technologickými postupmi a odborným ošetrením zaručia ten najlepší výsledok.

  • skúsený tím profesionálov v stomatológii
  • všetky prístroje, zákroky na jednom mieste
  • záruka na všetky ošetrenia

Náš tím

Tím Schill Dental Clinic tvoria renomovaní odborníci, ktorí pracujú pod vedením skúseného primára s 23-ročnou praxou. Lekári pravidelne absolvujú vzdelávacie školenia doma i v zahraničí, aby tak zaistili neustále zlepšovanie služieb a kvalitu ponúkanej starostlivosti.

Tím dentálnej hygieny

Objednajte sa

Vyberte si kliniku

Bratislava

02 54 64 74 17
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: 0903 280 280

Vaše údaje

Mohlo by vás zaujímať