Schill Dental Clinic Praha

Main Point Pankrác

Otváracie hodiny

Pondelok 8:00 - 20:00
Utorok 8:00 - 20:00
Streda 8:00 - 20:00
Štvrtok 8:00 - 20:00
Piatok 8:00 - 20:00
 

Milevská 2095/5
140 00  Praha 4 - Krč

Cenník

+420 (0) 224 936 389

recepce@schill.cz

ObjednAjte sA

Výborná lokalita s ľahkou dostupnosťou

Schill Dental Clinic Praha sídli na hranici častí Pankrác a Krč, v budove Main Point Pankrác, ktorá sa pýši výnimočnou architektúrou. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť metrom i autom, s možnosťou parkovania v susediacej budove OC Arkády Pankrác. Main Point Pankrác je situovaný vedľa hotela Panorama. Našu kliniku nájdete hneď za vstupnou recepciou.

skrátený cenník služieb

Vstupné vyšetrenie je prvým kontaktom medzi stomatológom a novým klientom. Počas tejto prvej návštevy sa zameriame na celkový stav vašej ústnej dutiny. Už počas prvej návštevy pochopíte, že o vás bude kvalitne postarané.

Naše konzultácie sú určené klientom, ktorým si želajú detailné vysvetlenie zákrokov. Počas rozhovoru so špecialistom sa dozviete všetko, čo vás zaujíma, vysvetlíme vám plán liečby a trvanie jednotlivých zákrokov.

Fotokompozit je funkčný a šetrný výplňový materiál, ktorý spĺňa najvyššie estetické nároky na biele plomby.

Fazety sú tenké keramické plôšky, ktoré sa lepia na vonkajší povrch zuba. Aj po ošetrení zostanú zuby vitálne a plne funkčné. Ich úlohou je zakryť praskliny, ryhy či odštiepený kúsok zuba. 

Zubná korunka navracia pôvodný tvar zubu, ktorý je z väčšej časti mechanicky poškodený, alebo oslabený. V Schill Dental Clinic sme ako prví na Slovensku prišli s technológiou Cerec®, vďaka ktorej vám vyrobíme korunku na počkanie.

Chýbajúci zub nemusí byť problém. Zubný implantát je dlhodobé a vysokokvalitné riešenie. Ide o skrutku vloženú do kosti, ktorá poskytuje stabilnú základňu pre korunku zuba. V Schill Dental Clinic využívame vysokokvalitné nemecké a švajčiarske implantáty.

Napriek tomu, že krivé zuby sú najmä estetickou vadou, ignorovanie tohto problému môže viesť k iným problémom. V Schill Dental Clinic pracujeme nielen s  fixnými, ale  aj snímateľnými a neviditeľnými zubnými strojčekmi vhodnými pre všetky vekové kategórie - deti, mladých i dospelých. 

V Schill Dental Clinic využívame inovatívnu a neinvazívnu metódu bielenia Pure Whitening, ktorá ponúka možnosť kombinovaného i ambulantného bielenia. Takéto bielenie vám pri správnej starostlivosti vydrží aj niekoľko rokov. 

Európska úroveň stomatológie priamo v Prahe

Nemusíte cestovať do sveta, aby ste urobili pre svoj úsmev to najlepšie. V našich ordináciách nájdete špičkové prístroje, ktoré spolu s inovatívnymi technologickými postupmi a odborným ošetrením zaručia ten najlepší výsledok.

  • skúsený tím profesionálov v stomatológii
  • všetky prístroje, zákroky na jednom mieste
  • záruka na všetky ošetrenia

Náš Tím

Tím Schill Dental Clinic tvoria renomovaní odborníci, ktorí pracujú pod vedením skúseného primára s 23-ročnou praxou. Lekári pravidelne absolvujú vzdelávacie školenia doma i v zahraničí, aby tak zaistili neustále zlepšovanie služieb a kvalitu ponúkanej starostlivosti.

tím dentálnej hygieny

Objednajte sa

Vyberte si kliniku

Bratislava

02 54 64 74 17
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: 0903 280 280

Vaše údaje

Mohlo by vás zaujímať