Schill Dental Clinic Bratislava

Karloveské rameno

Otváracie hodiny

Pondelok 7:00 - 19:00
Utorok 7:00 - 19:00
Streda 7:00 - 19:00
Štvrtok 7:00 - 19:00
Piatok 7:00 - 19:00

 

Karloveské rameno 8
841 04 Bratislava

Cenník

+421 (0) 254 647 417

+421 (0) 254 647 418

+421 (0) 264 287 910

schill@schill.sk

Objednajte sa

 

Víkendová pohotovosť

Sobota 10:00 - 15:00
Nedeľa 10:00 - 15:00

 

+421 (0) 903 280 280

 

Viac informácií

Autom z centra a obchvatu

Bratislavská pobočka Schill Dental Clinic sa nachádza v krásnom prostredí Karloveského ramena. Jej strategickou výhodou je ľahká dostupnosť z centra mesta i z obchvatu. Bezplatné parkovanie je u nás samozrejmosťou. 

Možnosti parkovania: priamo na parkovisku pri klinike, hneď po zjazde za čerpacou stanicou. Ak je parkovisko obsadené, pokračujte ďalej k internátu Družba na platené parkovisko. Prvá hodina je zdarma. Zvyšné hodiny máte zdarma, ak si necháte pri odchode opečiatkovať parkovací lístok na recepcii našej kliniky.

skrátený cenník služieb

Vstupné vyšetrenie je prvým kontaktom medzi stomatológom a novým klientom. Počas tejto prvej návštevy sa zameriame na celkový stav vašej ústnej dutiny. Už počas prvej návštevy pochopíte, že o vás bude kvalitne postarané.

Naše konzultácie sú určené klientom, ktorým si želajú detailné vysvetlenie zákrokov. Počas rozhovoru so špecialistom sa dozviete všetko, čo vás zaujíma, vysvetlíme vám plán liečby a trvanie jednotlivých zákrokov.

Fotokompozit je funkčný a šetrný výplňový materiál, ktorý spĺňa najvyššie estetické nároky na biele plomby.

Fazety sú tenké keramické plôšky, ktoré sa lepia na vonkajší povrch zuba. Aj po ošetrení zostanú zuby vitálne a plne funkčné. Ich úlohou je zakryť praskliny, ryhy či odštiepený kúsok zuba. 

Zubná korunka navracia pôvodný tvar zubu, ktorý je z väčšej časti mechanicky poškodený, alebo oslabený. V Schill Dental Clinic sme ako prví na Slovensku prišli s technológiou Cerec®, vďaka ktorej vám vyrobíme korunku na počkanie.

Chýbajúci zub nemusí byť problém. Zubný implantát je dlhodobé a vysokokvalitné riešenie. Ide o skrutku vloženú do kosti, ktorá poskytuje stabilnú základňu pre korunku zuba. V Schill Dental Clinic využívame vysokokvalitné nemecké a švajčiarske implantáty.

Napriek tomu, že krivé zuby sú najmä estetickou vadou, ignorovanie tohto problému môže viesť k iným problémom. V Schill Dental Clinic pracujeme nielen s  fixnými, ale  aj snímateľnými a neviditeľnými zubnými strojčekmi vhodnými pre všetky vekové kategórie - deti, mladých i dospelých. 

V Schill Dental Clinic využívame inovatívnu a neinvazívnu metódu bielenia Pure Whitening, ktorá ponúka možnosť kombinovaného i ambulantného bielenia. Takéto bielenie vám pri správnej starostlivosti vydrží aj niekoľko rokov. 

Európska úroveň stomatológie priamo v Bratislave

Nemusíte cestovať do sveta, aby ste urobili pre svoj úsmev to najlepšie. V našich ordináciách nájdete špičkové prístroje, ktoré spolu s inovatívnymi technologickými postupmi a odborným ošetrením zaručia ten najlepší výsledok.

  • skúsený tím profesionálov v stomatológii
  • všetky prístroje, zákroky na jednom mieste
  • záruka na všetky ošetrenia

Náš Tím

Tím Schill Dental Clinic tvoria renomovaní odborníci, ktorí pracujú pod vedením skúseného primára s 23-ročnou praxou. Lekári pravidelne absolvujú vzdelávacie školenia doma i v zahraničí, aby tak zaistili neustále zlepšovanie služieb a kvalitu ponúkanej starostlivosti.

Tím dentálnej hygieny

Objednajte sa

Vyberte si kliniku

Bratislava

02 54 64 74 17
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: 0903 280 280

Vaše údaje

Mohlo by vás zaujímať