Hodnotenie klientov

Od prvého momentu vstupu do kliniky bol prístup fantastický.

Sestričky veľmi príjemné, milé, komunikácia, starostlivosť, prístup k pacientovi ľudský. Veselé úsmevy a príjemná atmosféra. 

Mám za sebou zákrok 2 implantaty na dolnej čelusti.

Zákrok prevádzal MUDr. Schill tak isto jeho prístup veľmi profesionálny a ľudský. Zákrok bol bezbolestný a ani po zákroku žiadne bolesti.

Ďalšie ošetrenia ma ešte očakávajú. Teším sa na dalšiu spoluprácu a vrelo odporučam Schill Dental Clinic.
Lucia

Profesionálna starostlivosť, jediná zubná klinika kam sa nebojím ísť.

Zákroky sú rýchle a bezbolestné (v rámci možností).
Veronika

Ja na tuto kliniku nedam dopustit.

Dokonca lietam z cudziny na Slovensko kvoli tejto klinike. Vsetci lekari, sestricky a recepcne, ktore som mala cest stretnut, su absolutni profesionali, vzdy prijemni a chapavi. Predtym, ako som som k nim zavitala prvykrat, som mala panicky strach so zubarov a teraz k nim vzdy pridem s usmevom a kludom v dusi a odchadzam maximalne spokojna. Ano, su celkom drahi, ale cim vsetkym som si ja musela prejst, nelutujem ani cent a k nikomu inemu uz nemam doveru ist.
Jana

Bola som velmi spokojna s milym pristupom pani hygienicky pri dentalnej hygiene.

Cely cas ma povzbudzovala, ze to vyborne zvladam a skvelo spolupracujem. Vyborna klinika.
Angelika

Klientami Shill Dental Clinic sme aj s manzelom uz niekolko rokov.

Zijeme v Anglicku uz viac ako 5 rokov, ale zuby si nechavame robit len u Shilla - vzdy perfektne odvedena praca, ustretovy pristup a ochota. Zub, ktory chceli manzelovi v Anglicku u zubara vytrhnut, mu v Shill Dental Clinic zachranili.
Darina

Prekvapilo ma, že zavedenie implantátu trvalo 10 minút.

Už mám aj korunku, a je pravda, čo píšu - vyzerá ako môj zub. Vraj to bolo jednoduché, ale aj tak...rýchla a perfektná práca. Ďakujem.
Andrea

Osobne som veľmi spokojná s prístupom personálu kliniky .

Oceňujem spôsob komunikácie s klientom, poskytnutie informácií o postupe a možnostiach výkonov, príjemnú atmosféru a pokiaľ môžem posúdiť (v porovnaní s predchádzajúcimi skúsenosťami) i vysokú profesionalitu..
Simona

Schill Dental Clinic navštevujem už niekoľko mesiacov.

Starostlivosť som začala dentálnou hygienou a absolvovala som aj bielenie zubov jednak v domácom prostredí ale aj priamo na klinike. Bola som prekvapená, že to bolo celkom bezbolestné. Aktuálne si riešim na klinike skôr zdravotné aspekty svojich zubov a síce staré a zle vyplnené zubné korunky a zápaly, ktoré mi z toho vznikli. Musím vyzdvihnúť profesionálny prístup lekárov, predovšetkým MDDr. Tomáša Kučeru, ktorý so mnou absolvoval už niekolko dlhších "operácií", kde mi čistil zubné kanáliky a vymieňal korunky. Naviac ma milo prekvapilo, že zubné korunky mi na klinike vyrobia okamžite v priebehu desiatich minút, presne počas toho, ako si vypijem kávu.Schill Dental Clinic navštevujem už niekoľko mesiacov. Starostlivosť som začala dentálnou hygienou a absolvovala som aj bielenie zubov jednak v domácom prostredí ale aj priamo na klinike. Bola som prekvapená, že to bolo celkom bezbolestné. Aktuálne si riešim na klinike skôr zdravotné aspekty svojich zubov a síce staré a zle vyplnené zubné korunky a zápaly, ktoré mi z toho vznikli. Musím vyzdvihnúť profesionálny prístup lekárov, predovšetkým MDDr. Tomáša Kučeru, ktorý so mnou absolvoval už niekolko dlhších "operácií", kde mi čistil zubné kanáliky a vymieňal korunky. Naviac ma milo prekvapilo, že zubné korunky mi na klinike vyrobia okamžite v priebehu desiatich minút, presne počas toho, ako si vypijem kávu.

Erika

V Schill to bol super zážitok! Prekvapil ma veľmi milý prístup, a to nielen doktora, ale aj sestričiek, privítanie na recepcii, výborná káva, príjemné prostredie.

Bolo o mňa skutočne dobre postarané, všetko mi vysvetlili a výsledok je výborný. S odstupom času si čoraz viac uvedomujem, že s úsmevom, ktorý mám vďaka Schill klinike je každý deň krajší ako predtým.

Všetkým, ktorí chcú zažiť nielen profesionálnu prácu, ale i prístup, odporúčam navštíviť Schill dental clinic.

Peter

Maximálna spokojnosť , vysokoprofesionalny erudovaný prístup , som muž ktorý má 190 cm a 130 kg,mal som panicky strach zo zubárov .

Ešte aj z detských čias a napokon v dospelosti, doplatili na to moje zuby. Hneď po prvej návšteve konzultácii a vytvorení liečebného plánu som sa dal na tuto procesiu ,investovať niečo do seba.Prijemne prostredie , inovatívna technika , liečba a hlavne bez bolesti. A čo sa týka financií že draho ? Myslím si že je to stredný štandart ku porovnaní cenníkov v okolitych krajinách nehovoriac o dentalych úkonoch a cenníkov v západnych krajinách si myslím že tamto je megadrahe. V dnešnej dobe všetko niečo stojí . Môj názor je taký, ak sa mame radi musíme do seba niečo investovať , koniec koncov a konečnom dôsledku reprezentujeme potom sami seba. Nakoniec mame s toho veľmi dobrý pocit a nielen mi ale aj ľudia kolo nás
Peter
100% spokojná som ostala až na tejto klinike a je úplne jedno, do rúk ktorého lekára sa tu dostanem. Posledná vďaka patrí pánovi doktorovi Kučerovi. Kliniku navštevuje celá moja rodina a tak zasielam len jednoduché ĎAKUJEME!
Lucia

Na tejto klinike mi veľmi pomohli, keď som mala veľké bolesti a boli ochotní pomôcť mi, aj keď sa im už končila otváracia doba.

Ošetrenie bolo nielen profesionálne, ale aj absolútne bezbolestné. A to som potom ešte cestovala z BA do BB! Odvtedy chodím na preventívky, hygienu a všetky ošetrenia už iba sem. Ďakujem!
Mária