Heal Ozone

Technológia Heal Ozone

Viac vzduchu, viac zdravia!

HealOzone™ je prístroj, ktorý využíva ozón k prevencii, ale i pri samotných zákrokoch. Ozón pomáha likvidovať baktérie, ktoré spôsobujú rozpad zubov, ochorenie ďasien a pomáha odstraňovať nepríjemný zápach v ústach. Pri menších zubných kazoch je tak možné vyhnúť sa vŕtaniu zubov. 

 

Rýchlo a bez bolesti

Ošetrenie je rýchle a bezbolestné. Procedúra trvá 25-40 sekúnd na jeden zub. Aplikácia ozónu systémom HealOzone™ vytvára optimálne podmienky pre obnovu zdravých tzv. antiacidových baktérií, ktoré sa prirodzene nachádzajú v ústach.

Aké výhody prináša ozónová metóda odstránenia kazov? 

Ozónová metóda sa dá aplikovať pri oprave väčšiny menších zubných kazov bez toho, aby ste museli očakávať pocit akejkoľvek bolesti. Nejedná sa o vŕtanie, ale o likvidáciu baktérií pomocou ozónu. Šetrí sa tak aj samotný zub. Navyše, ošetrenie HealOzone pomáha predchádzať demineralizácii zubov. Ozón takto  podporuje prirodzený „samočistiaci“ systém v ústach. Ničí sírové súčasti na bezzápachové a tým umožňuje čerstvejší dych. Pri pravidelnej aplikácií ozónu sa dosiahne zásadná redukcia znovuvytvárania zubného kazu.

Objednajte sa

Vyberte si kliniku

Bratislava

02 54 64 74 17
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: 0903 280 280

Vaše údaje