Estetická stomatológia

Zdravie a estetika zubov

Dosiahnuť zdravý úsmev je prvoradé. V dnešnej spoločnosti je však dôležitá aj estetická stránka. Žiarivý a pekný chrup pomáha pozdvihnúť psychiku, posilňuje vnútornú rovnováhu. Je kľúčom k tomu, aby sme boli so sebou spokojní. Napokon aj v mnohých profesiách zohráva celkový vzhľad dôležitú úlohu.Vzhľad i stav zubov sa počas nášho života mení.

Celý proces kozmetickej stomatológie nie je len o dosiahnutí perfektného úsmevu, je najmä o jeho následnom udržaní. K dosiahnutiu i udržaniu zdravého a bieleho úsmevu dnes využívame mnoho inovatívnych technológií. Sú neinvazívne, nebolestivé a rýchle. Spolu s využívaním kvalitných materiálov tak predstavujú dlhodobé riešenie.

 

Medzi najvyužívanejšie zákroky kozmetickej stomatológie patrí

Zaujíma vás, ako by váš úsmev mohol vyzerať? 

Ponúkame vám službu Digital Smile Design, vďaka ktorej si váš dokonalý úsmev nemusíte len predstavovať! Pomocou špeciálneho počítačového programu vám v priebehu pár minút môžeme nadizajnovať a “vytvoriť” váš vysnívaný chrup na počítači. Rozhodnete sa sami. Potom spolu naplánujeme kroky liečebného programu. Prečítajte si viac o službe Digital Smile Design alebo si kliknite na video v časti pred a po.

 

Objednajte sa

Vyberte si kliniku

Bratislava

02 54 64 74 17
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: 0903 280 280

Vaše údaje