Cenník zubárov sa odvíja aj od kvality ich služieb

Stomatologické ošetrenia možno radiť do kategórie finančných výdavkov, ktoré pacienti často odsúvajú na druhú koľaj. Na jednej strane je strach z prípadného úkonu a na druhej aj určitá finančná záťaž. V Schill Dental Clinic sa pravidelne stretávame s predsudkom, že nadštandartná lekárska starostlivosť na súkromnej zubnej klinike zákonite zaťaží váš rozpočet. Nie je to však pravdou. Predovšetkým netreba zabúdať na fakt, že ide o investíciu do svojho zdravia a do budúcna, teda o investíciu , ktorá vám v konečnom dôsledku dokáže v rámci prevencii a kvality dokáže ušetriť omnoho väčšie prostriedky pri riešení dlhodobo zanedbaných problémov.

Štátny zubár vs. Súkromná zubná klinika

Pri základných, a teda aj lacnejších, úkonoch a zákrokoch sa možno prostredníctvom využitia služieb štátnych zubných kliník spojiť s poisťovňami, ktoré podávajú pacientom pomocnú ruku v podobe príspevku na opravu zubov či určitej zľavy na dentálnu hygienu. Každá poisťovňa si svoje podmienky v tejto oblasti nastavuje sama, štatisticky najlepšie vychádzajú programy poisťovne Dôvera a Union. Čo Vám však bežne nepovedia je to, že poisťovne majú na všetky zubárske úkony tabuľky s cenami a určitý ročný rozpočet na jedného poistenca. Bohužiaľ tento rozpočet býva veľmi obmedzený a nestačí tak pokryť náklady na používanie najkvalitnejšieho a najmodernejšieho vybavenia a materiálov na trhu. Preto sa na týchto materiáloch dosť šetrí. To znamená, že kvalitu zubárskeho zákroku štátneho zubára výrazne ovplyvňuje práve limitný rozpočet na jedného poistenca.

Nižšia kvalita poskytovanej zdravotnej starostlivosti a obmedzené možnosti štátnych zubných ambulancií vytvorili zvýšený dopyt po nadštandartne kvalitných a profesionálnych služieb. To viedlo k vzniku viacerých súkromných zubných kliník, ktoré zmluvne nespolupracujú so žiadnou zo zdravotných poisťovní a napriek tomu sa tešia veľkej priazni pacientov. To je aj prípad Schill Dental Clinic.

Vďaka, tomu, sme ako súkromná zubná klinika schopní poskytovať zubnú starostlivosť porovnateľnú s najvyšším štandardom vo svete a tešíme sa zvýšenému záujmu pacientov, ktorí práve kvalitu hľadali.

bežná zdravotná starostlivosť o zuby naozaj nie je finančne náročná My v Schill Dental Clinic rozumieme, že aj v živote pacienta, ktorý nešetrí na svojom zdraví, môže nastať situácia, ktorú si po finančnej stránke nemôže dovoliť. Preto sme v spolupráci s najväčšími slovenskými bankami vypracovali špeciálny finančný plán, vďaka ktorému si budete môcť na zuby peniaze požičať. Podrobné informácie o finančnom pláne nájdete v texte o spôsoboch financovania.

  1. Čo za svoje peniaze dostane pacient v Schill Dental Clinic?

    V Schill Dental Clinic nevidíme za opravou zubov zlatú baňu, ale možnosť sprostredkovať pacientovi špičkovú zdravotnú starostlivosť a obrátiť jeho život o 180 stupňov k lepšiemu. Odmietli Vás pre váš náročný zdravotný stav ošetriť, alebo nie ste s jeho výsledkom spokojní? Kontaktujte nás,a pomôžeme vám. Spokojnosť našich pacientov je prvoradá a sme vyhlásení tým, že neodmietneme ani veľmi náročné prípady. Stojíme si totiž za tým čo robíme. U nás neponúkame z hľadiska kvality kompromisné riešenia o čom svedčí aj naša 5 ročná záruka na materiály a našu prácu.

    Schill Dental Clinic ceny

    Náš cenník je nastavený v súlade s kvalitou použitých materiálov a prístrojov, ktorými pacientov ošetrujeme. Aj pri bežných procedúrach často používame technické vymoženosti, ktoré sféra zubného lekárstva aktuálne ponúka ako špičku a túto technológiu dopĺňame materiálmi, ktoré sú z kvalitatívneho hľadiska v tej istej úrovni. Toto všetko sa deje pomocou študovaných rúk odborníkov, ktorým perfekcionista a zakladateľ našej Schill Dental Clinic - MUDr. Alexander Schill verí natoľko, že si hociktorému z nich sadne do zubárskeho kresla v pozícii pacienta.

    Zubár nie je vždy lacnou záležitosťou, avšak kvalita jeho práce ovplyvní budúcnosť vášho zdravia aj na desiatky rokov vopred. Nebojte sa doňho investovať. Podrobne si preštudujte transparentný cenník pre Bratislavu a Žilinu a začnite konať v prospech vášho zdravia. Naozaj sa to vyplatí.

Objednajte sa

Vyberte si kliniku

Bratislava

02 54 64 74 17
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: 0903 280 280

Vaše údaje