Airflow

Technológia Airflow

Žiarivý úsmev

Napriek tomu, že mnoho z nás má prirodzene belasú farbu zubov, bežným stravovaním či inými činnosťami sa na zuboch usádzajú farebné pigmenty. Tieto pigmenty často spôsobuje fajčenie, červené víno, káva či čaj. Na to, aby ste predišli  nielen sfarbeniu zubov, ale aj rôznym zápalom a ochoreniam v ústach, je dobré tieto usadeniny pravidelne odstraňovať. Najvhodnejšou preventívnou metódou je práve dentálna hygiena a využitie prístroja Airflow.

Ako funguje Airflow? 

Ide o technológiu, ktorá počas zubnej hygieny odstraňuje pigmenty z jedál či nápojov a vyhladzuje povrch zubov. Na hladkom povrchu sa totiž ťažšie zachytávajú nečistoty. Počas pieskovania zubov prístrojom Airflow je využitý silný prúd vody a vzduchu v kombinácii so špeciálnych práškom. Toto špeciálne leštenie zosvetluje zuby a a navracia im ich pôvodnú, prirodzenú farbu. Tak dosiahnete nielen rozžiarený úsmev, ale aj svieži pocit v ústach. 

Čo je to pieskovanie zubov? 

Pieskovanie pomocou systému Airflow je nízko abrazívna metóda, ktorá zo zubov jemne a citlivo odstraňuje povlak a rôzne ďalšie nečistoty. Tým predchádza vzniku zubného povlaku, kazu či parodontologických ochorení. 

Ako dlho po ošetrení vydržia zuby nezafarbené a hladké? 

Výsledok dentálnej hygieny a pieskovania však nie je trvalý. Pokiaľ chcete, aby vám výsledok vydržal čo najdlhšie, mali by ste sa vyhýbať všetkým faktorom, ktoré usadzovanie pigmentov spôsobujú - fajčenie, pitie červeného vína či sladených nápojov, sójovej omáčke atď. Práve vďaka opätovnému rýchlemu usadzovaniu odborníci oporúčajú navštíviť ambulanciu dentálnej hygieny minimálne dvakrát ročne. 

Objednajte sa

Vyberte si kliniku

Bratislava

02 54 64 74 17
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: 0903 280 280

Vaše údaje